Biz Kimiz?

Bilgin Erdem İnşaat kuruluşundan itibaren çalışmalarını her geçen gün ilerletmekte, memleketimize yapı hizmet vermektedir.

Bilgin Erdem İnşaat; 2014 yılından günümüze dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla inşaat sektöründe kökleşmiş, örnek bir firmadır.

Bilgin Erdem İnşaat; alanında uzmanlaşmış ve bugün, bölgesinde inşaat sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Projelerimiz, insan ve doğa odaklıdır. İnsanların mutlu bir şekilde yaşayabileceği, proje esaslarına uygun yaşam alanlarını, akılcı çözümler üreterek planlamıştır.

Geleceği güvenle inşa ediyoruz..!

Firmamız kurulduğu günden bu yana alanında uzmanlık isteyen çalışmalar için sonsuz özverisini, günümüz teknolojisiyle birleştirerek mükemmel bir alt yapı oluşturmuştur. Günümüz standartlarına uygun, rahatlığın ve konforun sınırsızca hissedildiği yapılar inşa etmiştir.

Kaliteli işçiliğin zaman planlaması hususunda hassas davranmaktadır. Bu doğrultuda, mevcut projelerini taahhüt ettiği zaman ve kalitede siz değerli müşterilerine sunmak için büyük bir özveriyle çalışmaktadır.

Bilgin Erdem İnşaat; inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar ürettiği projelerde % 100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir.

VİZYONUMUZ

Bilgin Erdem İnşaat; işlerinde çözüm odaklı bir çalışma benimsemektedir. Bu kapsamda deneyimli personel, iş ahlakı ve kalite standartlarından ödün vermeyecektir. Bütün faaliyetlerinde mükemmelliği yakalamak genel yaklaşımıdır. Bilgin Erdem İnşaat, işinde uzman ve kalifiye personeli barındırarak, şehrimizde ve bölgemizde en kaliteli firmalar arasında gösterilen kurumsal bir yapı oluşturmayı hedeflemiştir. Yaptığı inşaat ve peyzaj çalışmalarıyla görsellik ve işlevsellikte, insanımıza ve bölgemize refah katmayı, böylelikle bölgemizde en kaliteli şirketler arasına girmeyi amaçlamıştır.

MİSYONUMUZ

Bilgin Erdem İnşaat; inşaat ve peyzaj çalışmalarıyla, sektörde evrensel boyutta müşteri memnuniyeti, çağdaş, bilimsel, teknolojik ve bilgi birikiminin egemen olmasını sağlayacak, toplumun gelişmesine katkıda bulunacak çalışmalar üretmektedir. Bu misyonu gerçekleştirmek için, Bilgin Erdem İnşaat bugün ulaştığı düzeyi aşarak, tüketici boyutunda mükemmelliği ölçü alan bir çalışma ve hizmet yeri haline getirmeyi amaçlamaktadır.

2.000.000 m² inşaat alanı

2.000.000 m² den fazla yaptığımız projeler kullandığımız alan

3000+ üzerinde ev sahibi

3000 adet konutun üzerinde insanları ev sahibi olmasına katkıda bulunduk

50+ fazla proje

İnşa ettiğimiz konutlar 50 projenin üzerindedir